Dlaczego roller?

 • Nikidom Roller – co to jest?

  Plecak na kółkach Nikidom Roller to rewolucyjny „plecak” na kółkach bez możliwości zakładania na plecy zaprojektowany specjalnie dla uczniów. Jest wytrzymały, ergonomiczny i praktyczny. Jest pierwszym wyborem dla rodziców, którzy mają na uwadze zdrowie dzieci i nie mogą znieść permanentnie przeładowanych plecaków przewieszonych przez plecy swoich dzieci. To również odpowiedź na kiepską jakość podobnych produktów, które dosłownie rozpadają się w połowie roku szkolnego.

 • Dlaczego rodzice lubią Nikidom Roller?

  Bo nie ma pasów umożliwiających założenie plecaka na plecy stąd dzieci nie kusi by dźwigać je na plecach. Roller jest do wożenia, ma mocną, wytrzymałą konstrukcją a wielość kieszeni uczy dzieci dobrej organizacji.

 • Dlaczego Nikidom Roller jest lepszy od innych?

  Roller ma ogromnę kółka o średnicy 17,5cm, które pokryte są poliuretanem zapewniającym cichy i łatwy ruch. Koła umożliwiają swobodną jazdę i zapewniają stabilność na zakrętach. Odmiennie do innych plecaków tego typu – nie “lata” on na wszystkie strony jak niektóre inne małe torby na kółkach. Ma też ergonomiczną rączkę…

 • Dlaczego dzieci polubią Nikidom Roller?

  Bo wyjątkowo łatwo nim manewrować dzięki stabilności osiągniętej przez ogromne kółka. Teleskopową rączkę można bez wysiłku ustawić w najlepszej pozycji a zamki błyskawiczne są bardzo trwałe i wygodne w użyciu. Dodatkowym plusem jest oczywiście błyskawiczna możliwość otworzenia i wyjęcia zawartości. Przede wszystkim jednak możliwość zindywidualizowania rollera (naklejki na kółka i piny) i sama jego funkcjonalność to świetna zabawa.

 • Jaki jest rekomendowany wiek dla użytkownika Nikodom Rollera?

  Leciutka aluminiowa, teleskopowa rączka ma 3 stopniowe, regulowane ustawienia wysokości: 77 cm , 83.5cm oraz 98cm. Pozwala to przystosować roller do rosnącego dziecka. Dziecko powinno przestać nosić standardowy plecak, gdy jego obciążenie przekracza więcej niż 10% jego masy. W praktyce, w naszym kraju następuje to w pierwszych dniach szkoły choć bywają wyjątki.

 • Co o nas mówią i piszą?

  Zabawkowicz.pl - zabawki dla dzieci

  www.osesek.pl/roller-super-plecak-na-kolkach.html

  Makoweczki.pl